نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
تزريق بوتاكس
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :kashtemu1
تاريخ: 1397/3/9  ساعت: ۰۷

همان طور كه گفته شد تزريق بوتاكس يكي از محبوب ترين و متداول ترين روش هاي جوانسازي پوست مي باشد كه اين روزها به بهترين شكل ممكن در كلينيك هاي زيبايي قابل اجرا مي باشد،حال مي خواهيم بطور كامل جوانسازي به روش تزريق بوتاكس را بررسي كنيم.
 

 

 

تزريق بوتاكس

 

بوتاكس يكي از كم عارضه ترين روش هاي جوانسازي پوست مي باشد كه اين روزها به دليل اثرات ويژه بر روي پوست به يكي از محبوب ترين روش هاي جوانسازي پوست تبديل شده است.همان طور كه ميدانيم تزريق بوتاكس موقتي است و معمولاً به دليل اثرات ويژه اش فرد بعد از اولين تزريق به تكرار آن ميپردازد.

معمولاً بين 5 الي 10 روز بعد از تزريق بوتاكس،جوان شدن پوست به مدت 10 سال كاملاً قابل رويت است،اين تاثير مثبت امتياز ويژه اي است كه تزريق بوتاكس نسبت به ساير روش هاي جوانسازي پوست دارد.

 

 

*معمولاً تزريق بوتاكس براي افراد محدوديتي ندارد،اما بهتر است افرادي كه سابقه ي مصرف آنتي بيوتيك را دارند پزشك متخصص را در جريان اين امر قرار دهند و تنها افرادي كه سابقه ي حساسيت دارند نميتوانند تزريق بوتاكس انجام دهند.

 

 

مراقبت هاي بعد از تزريق بوتاكس

 

اگرچه تزريق بوتاكس تنها چند دقيقه به طول مي انجامد اما براي دريافت نتايجي بهتر لازم است مراقبت هاي بعد از تزريق را جدي گرفت.

به افرادي كه تزريق بوتاكس انجام ميدهند در 24 ساعت اوليه توصيه ميشود كه از برخورد آب داغ به هر نحوي  با محل انجام بوتاكس جداً خودداري نمايند چرا كه آب داغ موجب تغيير شكل بوتاكس شده و نتايج بدي را به همراه داردو يا افراد بعد از تزريق بايد جداً از ماساژ محل بوتاكس خودداري كنند.

افراد بايد توجه كنند كه در ساعات اوليه تزريق بوتاكس فعايت هاي سنگين نداشته باشند و حتماً از مصرف الكل خودداري كنند.

درصورت بروز هر گونه عوامل جانبي پزشك متخصص را در جريان بگذاريد لازم به ذكر است مراقبت هاي بعد از تزريق بوتاكسمربوط به 24 ساعت اوليه مي باشد.


:
برچسب‌ها:

نويسنده :kashtemu1
تاريخ: 1397/3/9  ساعت: ۰۷

انسانها با گذر زمان و افزايش سن به صورت ناخواسته دچار تغييراتي مي شود ،كه مي توان از مهمترين و قابل توجه ترين آنها بهافتادگي يا شل شدگي پوست اشاره كرد ،اين روند به صورتي اتفاق مي افتد كه پوست رفته رفته خاصيت ارتجاعي بودنش را از دست ميدهد وهمچنين  فيبروپلاست هاي پوست كم ياب و غير فعال مي شود.

اين فرايندهاي ناخاسته موجب چين و چروك پوست و افتادگي پوست مي شود،عوامل متعددي در تسريع اين عمر دخيل ميباشد كه مي توان به  قرار گرفتن در معرض آفتاب ،  استعمال دخانيات و يا در خانوم ها شروع دوران  يائسگي اشاره كرد،كه با پيشرفت علم و تكنولوژي با يكي از روش هاي جوانسازي پوست قابل درمان است.


جوانسازي پوست

جوانسازي پوست شامل فرايند از بين بردن يا كاهش  چين و چروك پوست مي  باشد كه امروزه به روش هاي مختلفي در حال اجرا مي باشد.

فرد متقاضي با مراجعه به كلينيك هاي تخصصي زيبايي مورد بررسي قرار گرفته و مناسب ترين آنها براي فرد انتخاب مي شود،روش هاي متداول در امر جوانسازي پوستكه در حال حاضر در حال اجرا مي باشد شامل:

 

 • جوانسازي پوست با ليزر
 • جوانسازي پوست با لايه برداري شيميايي
 • جوانسازي پوست با تزريق بوتاكس
 • جوانسازي پوست به روش PRP
 • جوانسازي پوست به روش ميكرونيدلينگ

 

 

جوانسازي پوست با ليزر:

يكي از روش هاي جوانسازي پوست درمان به وسيله ي ليزر مي باشد،به گونه اي كه لايه هاي آسيب ديده ي پوست به وسيله ي ليزر از بين ميرود و در ادامه پوست مجبور به ساختن سلول هاي تازه و توليد كلژن مي شود.

جوانسازي پوست با ليزر براي از بين بردن چين و چروك صورت و گردن استفاده شده و همچنين موجب شفافيت نواحيه مختلف صورت مي گردد،

جوانسازي پوست با لايه برداري شيميايي:

روش لايه برداري پوست با مواد شيميايي  شامل استفاده از مواد شيميايي مخصوص براي از بين بردن لايه هاي پوستي اسيب ديده مي باشد كه در ادامه موجب شفافيت صورت و از بين رفتن چين و چروك صورت مي شود.

جوانسازي پوست با تزريق بوتاكس:

جوانسازي پوست به روش تزريق بوتاكس اين روزها يكي از روش هاي محبوب و متداول مي باشد،اين محبوبيت به دليل اثرات ويژه و نتيجه گيري سريع و كم عارضه مي باشد.

جوانسازي پوست به روش PRP:

اين روش با استفاده از سلول هاي بنيادي فرد انجام مي شود،به گونه اي كه پلاسماي غني شده كه در آن سلول هاي بنيادي فرد قرار دارد به پوست تزريق مي شود و اين امر موجب ترميم و جوانسازي بافت هاي پوست مي شود.


جوانسازي پوست به روش ميكرونيدلينگ:

يكي از موثرترين و طبيعي ترين روش براي جوانسازي پوست،روش ميكرونيدلينگ مي باشد،اين روش به گونه اي است كه پزشكان متخصص با استفاده از سوزن هاي مخصوص و بسيار نازك بافت هاي كلژن ساز پوست را تحريك ميكنند و در ادامه فاز ايمني پوست تحريك شده و شروع به فعاليت مي كند.

بنابراين انتشار كلاژن در پوست از سر ميگيرد و لايه هاي پوست زخيم و جوانسازي پوست  صورت ميگيرد.

 

:
برچسب‌ها:

[ ]