نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
جوانسازي پوست در تهران
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :kashtemu1
تاريخ: 1397/3/9  ساعت: ۰۷

انسانها با گذر زمان و افزايش سن به صورت ناخواسته دچار تغييراتي مي شود ،كه مي توان از مهمترين و قابل توجه ترين آنها بهافتادگي يا شل شدگي پوست اشاره كرد ،اين روند به صورتي اتفاق مي افتد كه پوست رفته رفته خاصيت ارتجاعي بودنش را از دست ميدهد وهمچنين  فيبروپلاست هاي پوست كم ياب و غير فعال مي شود.

اين فرايندهاي ناخاسته موجب چين و چروك پوست و افتادگي پوست مي شود،عوامل متعددي در تسريع اين عمر دخيل ميباشد كه مي توان به  قرار گرفتن در معرض آفتاب ،  استعمال دخانيات و يا در خانوم ها شروع دوران  يائسگي اشاره كرد،كه با پيشرفت علم و تكنولوژي با يكي از روش هاي جوانسازي پوست قابل درمان است.


جوانسازي پوست

جوانسازي پوست شامل فرايند از بين بردن يا كاهش  چين و چروك پوست مي  باشد كه امروزه به روش هاي مختلفي در حال اجرا مي باشد.

فرد متقاضي با مراجعه به كلينيك هاي تخصصي زيبايي مورد بررسي قرار گرفته و مناسب ترين آنها براي فرد انتخاب مي شود،روش هاي متداول در امر جوانسازي پوستكه در حال حاضر در حال اجرا مي باشد شامل:

 

 • جوانسازي پوست با ليزر
 • جوانسازي پوست با لايه برداري شيميايي
 • جوانسازي پوست با تزريق بوتاكس
 • جوانسازي پوست به روش PRP
 • جوانسازي پوست به روش ميكرونيدلينگ

 

 

جوانسازي پوست با ليزر:

يكي از روش هاي جوانسازي پوست درمان به وسيله ي ليزر مي باشد،به گونه اي كه لايه هاي آسيب ديده ي پوست به وسيله ي ليزر از بين ميرود و در ادامه پوست مجبور به ساختن سلول هاي تازه و توليد كلژن مي شود.

جوانسازي پوست با ليزر براي از بين بردن چين و چروك صورت و گردن استفاده شده و همچنين موجب شفافيت نواحيه مختلف صورت مي گردد،

جوانسازي پوست با لايه برداري شيميايي:

روش لايه برداري پوست با مواد شيميايي  شامل استفاده از مواد شيميايي مخصوص براي از بين بردن لايه هاي پوستي اسيب ديده مي باشد كه در ادامه موجب شفافيت صورت و از بين رفتن چين و چروك صورت مي شود.

جوانسازي پوست با تزريق بوتاكس:

جوانسازي پوست به روش تزريق بوتاكس اين روزها يكي از روش هاي محبوب و متداول مي باشد،اين محبوبيت به دليل اثرات ويژه و نتيجه گيري سريع و كم عارضه مي باشد.

جوانسازي پوست به روش PRP:

اين روش با استفاده از سلول هاي بنيادي فرد انجام مي شود،به گونه اي كه پلاسماي غني شده كه در آن سلول هاي بنيادي فرد قرار دارد به پوست تزريق مي شود و اين امر موجب ترميم و جوانسازي بافت هاي پوست مي شود.


جوانسازي پوست به روش ميكرونيدلينگ:

يكي از موثرترين و طبيعي ترين روش براي جوانسازي پوست،روش ميكرونيدلينگ مي باشد،اين روش به گونه اي است كه پزشكان متخصص با استفاده از سوزن هاي مخصوص و بسيار نازك بافت هاي كلژن ساز پوست را تحريك ميكنند و در ادامه فاز ايمني پوست تحريك شده و شروع به فعاليت مي كند.

بنابراين انتشار كلاژن در پوست از سر ميگيرد و لايه هاي پوست زخيم و جوانسازي پوست  صورت ميگيرد.

 

:
برچسب‌ها:

[ ]